Hatırlatma sms gönderimi

SMS Şablonlarında https://www.bulutfon.com/assets/sms-gonderimi-2954c2bb6ed9a9c3578ea044f267e37d.png
Bu resimdeki şablonlardan sadece 3 ü bulunuyor, " Ödenmemiş Fatura için bilgi mesajı gönderir" şablonu bulunmuyor.

Hooks klasöründe fonksiyon dosyası var ancak Install tamplate 'inde girişi bulunmuyor, bu fonksiyonla ilgili bir sorun mu mevcut? kaldırılma nedeni nedir?

yoksa yayındaki dosyalar güncel versiyon değilmidir? Bulutfon 0.1.6 modülü kurulduğunda versiyon olarak sistemde 0.1.0 olarak görünmekte?

Merhaba,

Eklentinin bildiğim kadarıyla son versiyonu v0.1.6’dır. https://github.com/hakanersu/bulutfon-whmcs#kurulum adresinden linkini bulabilirsiniz.

İlgili SMS gönderimi sorusunu @xuma’nın cevaplaması daha doğru olacaktır.

Kolay gelsin.

Hiçbir şekilde sms gönderilmiyor, bir hata mesajıda almıyorum ama sms gitmiyor.

Sistemin kendi oluşturduğu faturalar üzerindenmi sms gönderimi yapılmakta?

Modülde birçok sorun bulunuyor daha çok geliştirilmesi gerek. Eğer admin paneliniz klasör şifreleme ile korunuyorsa bu modülü kullanamazsınız.

@Hostmatik Merhaba,

Klasör şifrelemeden kast ettiğiniz nedir? http_auth olarak tabir edilen Basic and Digest Access Authentication mı? Diğer eksikleri de yazabilir misiniz?

Değerli geribildirimleriniz için teşekkür ederiz.

Evet doğrudur.
Eklenti aktifleştiğinde doğrudan admin paneliylede bağlantı kuruyor, admin paneli şifreli olunca dışarıdaki kullanıcılar bazı alanlarda bu parola ekranıyla karşılaşmasına neden oluyor, örneğin; kayıt sayfası.

Gözüme çarpan eksikler ve hatalar;

Arayan ve arananların tümünün listelendiği sayfada numara kayıtlı olsada yinede ekleme ibaresi çıkıyor, buda yine numarayı sistemde arayarak kullanıcıyı bulmamızı gerektiriyor.

Sms tamplate leri hatalı ve eksik, üzerinde fazla düzenleme yapılamıyor, email tamplateleri gibi panel üzerinden komple oluşturulup düzenlenebilseydi çok güzel olurdu.