Ara ve Yönlendir Dahil Numara Çevirme

Selamlar, ara ve yönlendir ile başarılı bir şekilde arama gerçekleştirebiliyorum. Sormak istediğim şu, aradığım numara bir santrale bağlı ve bir robot cevap veriyor. Aradığım numara telefonu açtıktan sonra(robot cevap verince) bir dahili numarası çevirebilmem mümkün mü? Yani örneğin ben 4441xxx nolu telefonu api ile arattırdım ve aradığım numaranın santralinde 112 nolu dahiliye bağlanmak istedim. Bunu yapabilmek mümkün mü?

Teşekkürler.

Malesef bu özellik şuanda yok. Acaba bu özelliği talep etmenizin nedenini biraz detaylı şekilde öğrenebilir miyim?
Daha sonra, geliştirme ekibi olarak bunu değerlendirip bu özellik için bir geliştirme yapıp yapamayacağımıza dair sizi haberdar etmeye çalışacağım.

İyi günler dilerim.

Selamlar, ilgili özelliği şirket içi çalışanlarımıza anket yapmak, çeşitli duyurular yapmak, remote çalışanlar için bir nevi yoklama almak için vb işlemler için kullanmak istiyoruz. Çalışanlarımızın dahili numaralarını arayarak ihtiyacımız doğrultusunda uygulamayı detaylandırmayı düşünüyoruz.

Ufuk bey merhaba, yeni özellikleri müşteri talep yoğunluklarına göre ele alabiliyoruz. Eğer gelen talepler doğrultusunda böyle bir geliştirme yapabilecek olursak buradan haber vereceğim.

Kolay gelsin.