Extensions endpoint'inde parola işlemleri

Merhaba,
Yaklaşık 200 dahilinin yönetimi için API’ınızı kullanmak istiyorum. Böylece kendi arayüzümüzden gerekli değişiklikleri ve eklemeleri yapabileceğiz. Ama şunu anlayamadım. Ben dahiliyi oluştururken dahilinin parolası bana sorulmuyor, dahili listeleme metodundan da parola bilgisi gelmiyor (belki güvenlik kaygısıyla). Ancak mevcut durumda ben her şekilde bulutfon arayüzüne girip parola bilgisine bakmam gerekiyor. QR kodunu falan ben kendi arayüzümde oluşturacağım ama parola datasını alamıyorum dediğim gibi. Bunu eklemeniz mümkün olabilir mi?

Merhaba @preee,

Dediğin gibi güvenlik nedeniyle şifreler DB’de cleartext tutulmuyor. Bizde şifre bilgisi olmadığı için API’ye de ekleyemiyoruz. Arkadaşlar bu konuyla ilgili ilk dahili oluştururken password parametresiyle şifreyi setleyebilmenizi sağladılar diye biliyorum. Rica etsem deneyip bilgi verebilirseniz sevinirim.

Detaylara @hsyntnc daha hakimdir.

Saygılarımla,

Evet doğrudur. Sonrasında ticket açıp bu konuyu çözüme bağlamıştık. Henüz bu özelliği deneyemedik, entegrasyon sürecimiz devam ediyor. Teşekkür ederim.