caller_or_callee birden fazla numara

caller_or_callee için birden fazla numara için istek yapabilir miyiz?

Şu an tek numaraya göre arama yapabiliyoruz. Birden fazla numaraya göre aramayı ekleyeceğim 2 gün içinde.

Filtreye ekledim çoklu aramayı, deploydan sonra kulanılabilecektir. Birden fazla numarayı virgül ile ayırarak kullanabilirsiniz.

Örn: https://api.bulutfon.com?access_token=xxx&caller_or_callee=908508850000,908508850001

şeklinde.

Merhabalar; ben siteme beni arayın bölümü eklemek istiyorum ve müşteri telefon numarasını oraya yazınca otomatik olarak santralin o numarayı aramasını istiyorum bununla yapabilir miyim?

Yada şuanki otomatik arama ile yapabilir miyim ?

@terapideyim Gökhan bey bu bahsettiğiniz konuyu otomatik aramayla yapamazsınız. Yani aramayı yapsanız bile bir ses dosyası okuyabilirsiniz. Sonrasında bir menü, grup veya dahiliye bağlama özelliğimiz şuan yoktur.

Dediğiniz istek ile ilgili başka bir planımız vardır. Bir HTML kodunu sitenize ekleyerek oradan arama alabileceksiniz. @volkan bey konuyla ilgili daha detaylı bilgiye sahiptir.

@volkan bey inşAllah bu şekilde bir geliştirme sağlayabilir. Gerçekten çok güzel bir uygulama olacaktır. Müşterilerin telefon numarasını yazıp gönderir göndermez kendilerinin aranması ve bunu menüye yönlendirebilmek çok güzel bir durum olacaktır.

@terapideyim Bunun ile alakalı bir çalışmamız var. Sistem şu şekilde çalışacak.

Buton ile arama isteği gönderilince, sizin dahiliniz, ardıdan karşı taraf çalacak ve konuşmaya başlayacaksınız.

Bunun diğer bir versiyonu da, tarayıcı üzerinden mikrofon kulaklık vasıtası ile sizin dahilinizin aranması olacaktır.

Sizin için hangisi daha uygun?